Logo

Mercedes E220 CDI

Број на оглас: 3366967 | Објавен на: 26.03.2020, 01:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 220

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.650 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


105 kw /143 ks
Automatik
Tempomat, limiter na brzina
Kozni sedista
Elektrika na sedista i na retrovizori
Klimatronik ispraven,
17ki bandazi so m+s gumi
Servisiran redovno na vreme.

Registriran do 27.11.2020

Za povekje informacija javete se na tel: 070377563

ZAMENA MOZE SO MOJA ILI SO VASA DOPLATA

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 BenzCars

Потврден огласувач