Logo

Ford maverick Ch 2001

Број на оглас: 3367114 | Објавен на: 04.02.2020, 12:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Maverick

Година: 2001

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 102 kw / 139 ks

Цена: 4.600 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford maverick
2.0 benzin
Dva kluca
Klima
Elektrika na site vrati prozori
Parking senzori
Krovno svetlo
Preklop na zadna sofersajbna
Odlicen enterier
Racen menuvac 4x4
Besprekoren uvezen od svajcarija pred 4 godini

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 никола

Потврден огласувач