Logo

Se prodava IPHONE 6S

Број на оглас: 3367271 | Објавен на: 14.02.2020, 23:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple ( iPhone)

Модел: Iphone 6S

Боја: Rosa

Интерна меморија: 2 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 7.500 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


IPHONE 6S 16GB
donesen od amerika , dobro socuvan , koristen 1godina.
so telefonot sleduvaat slusalki , polnac.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Vito

Потврден огласувач