Logo

15.6" LED (Displej za laptop)

Број на оглас: 3367548 | Објавен на: 15.02.2020, 15:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Вид на оглас: Се продава


Displeite se 40 pinski ne se slim

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Александар

Потврден огласувач