Logo

KIA CARNIVAL MAX SOCUVANA

Број на оглас: 3367745 | Објавен на: 24.02.2020, 07:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kia

Модел: Carnival

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 136 kw / 185 ks

Цена: 4.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


МОНОВОЛУМЕНСКО 7 СЕДИШТА ДОНЕСЕНА ОД ШВАЈЦАРИЈА ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА. БЕЗ НИКАКВИ ПРОБЛЕМИ СО НОВИ ГУМИ ПЛУС КОМПЛЕТ ЗИМСКИ ЏИПОВСКИ ГУМИ.
РЕГИСТРИРАНА И ЗЕЛЕН КАРТОН
ДО 12 2020 ГОДИНА.
ЗА КЕШ ЕКСТРА ЦЕНА!

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Илија

Потврден огласувач