Logo

Peugeot 3008

Број на оглас: 3367864 | Објавен на: 14.07.2020, 14:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 3008

Година: 2011

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 6.000 €

6.100 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Benzin/Plin 1.6 VTI (BMW - Motor),
Prva registracija 30 Dekemvri 2010
Zamena moze za vozilo so slicni dimenzii i ne postaro od 2015 Godina, so moja doplata. Ima dva para gumi so bandashi (edni aluminiumski edni chelichni), Registracija cela godina( do 24 April 2021)

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Vladimir

Потврден огласувач