Logo

Honda CBR 600 F4

Број на оглас: 3367993 | Објавен на: 30.09.2020, 11:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Honda

Вид: Спортски

Година: 2000

Модел: CBR 600 F4

Километри: 25000

Цена: 2.900 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Motorot e vo perfektna sostojba ,na MK dokumenti ,na motorot e smeneto gumi ,maslo 300v ,zvezdi i lanec ,svekici NGK iridium,akumulator Exide .Na motorot nema dodatni vlozuvanja. Bez zameni !!

KONTAKT - 070509533
KONTAKT - 070509533

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Огласувач

Потврден огласувач