Logo

Reno megan

Број на оглас: 3368076 | Објавен на: 26.02.2020, 16:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 1995

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 63 kw / 86 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 600 €

650 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Reno1.6 benzin,plin so A-test.za ponisko ne zvoni.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Kliment

Потврден огласувач