Logo

delovi za fiat punto 2 ka 1.9 jtd

Број на оглас: 3368297 | Објавен на: 02.04.2020, 13:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 12.348 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


delovi za fiat punto 2 ka 2001 god na delovi
prakam i po kargo

 Кратово

Прати Е-Маил

 mario

Потврден огласувач