Se iznajmuva stan vo centar na Skopje
250 €
12.11.2020 16:59

Кавадарци / Кавадарци

Број на соби:

3

Квадратура:

90 m²

Греење:

Централно

Спрат:

>15 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Se iznajmuva stan vo centar na Skopje, trosoben, vo zgradata ima lift, stanot ima oddelna kujna so trpezarija, golem dneven prostor, dve spalni, kupatilo, malo wc, ostava. Parno greenje. Cena 250 evra mesecno. Stanot se naoga vednas sproti Crven Krst na bulevar Koco Racin.

Kontakt 075/410-664 Bijlana

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Mitko
Потврден огласувач
070239423
Испрати Е-маил до огласувачот