Logo

Mercedes C 220 cdi Avangarde2011

Број на оглас: 3368831 | Објавен на: 23.02.2020, 09:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: 220

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Цена: 12.990 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


C220 avangarde 2011
Donesen od germany so vozenje
Servisiran novi gumi i i

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Zlate

Потврден огласувач