Logo

Persisko mace

Број на оглас: 3368982 | Објавен на: 22.09.2019, 20:25
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 120 €

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Мачки

Вид на оглас: Се продава


Се продава машко персиско маче 2 месеци старо од чистокрвни родители, прочистено и со стекнати хигиенски навики.

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Наталија

Потврден огласувач