Logo

AUDI A6 2.4 Benzin LPG

Број на оглас: 3369036 | Објавен на: 24.05.2020, 10:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2006

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 130 kw / 177 ks

Kласа на емисија: Еуро 1

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AUDI A6 2.4
Benzin
LPG
130/177 kw
2006 godina
Pominati kilometri 241000 km
Klima
Kozen salon
Senzori so kamera
ABS
Navigacija
Telefon
Servisna kniska
Uvoz* od* Hetherlands ( Холандија )
NAPRAVEN SERVIS

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 sinisa

Потврден огласувач