Logo

MERCEDES BENZ A 180 CDI

Број на оглас: 3369208 | Објавен на: 31.07.2020, 11:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: A 180

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 3.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo perfektna sostojba i nema nikakvi dopolnitelni trosoci.
Se sto poseduva od oprema se funkcionira.
Klima odlicna,bord,elektrika na prozori i retrovizori,centralna,odlicni gumi M+S,greaci na sedista,komandi na volan itn. Motor na lance.
Moze da go proverite kade sakate po vasa zelba.
Voziloto e registrirano do 13.09.2020god.

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач