Logo

dinacord f 150 novi

Број на оглас: 3369803 | Објавен на: 03.04.2020, 07:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


prodavam zvucni kutii dinacord f 150 novi praveni po original nacrt so site elementi originalni moze so zvucnici rcf a moze i prazni. moze zamena za agregat, generator

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Владо

Потврден огласувач