Logo

Skoda rapid sb

Број на оглас: 3369833 | Објавен на: 20.02.2020, 16:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Skoda

Модел: Rapid / Spaceback

Година: 2015

Гориво: Дизел

Километри: 85000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Цена: 7.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Skoda rapid sb
Ne uvezuvana
1.4 TDI
2015g
85000 km
Poveke info 078/308-258

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Vlatko