Logo

AUDI A4 2.0TDI

Број на оглас: 3369922 | Објавен на: 18.09.2020, 19:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi A4 B7 2.0 TDI 140КС 8 вентилски мотор.Возилото е во одлична состојба, со реални 230.000КМ, гаражирано, регистрирано до 26-10-2020год.
Од опрема поседува

Двозонска клима
Голема навигација со најновите мапи за 2019год.
Команди на волан
10 х AirBag
7 степен автоматски менувач
Паркинг сензори
Затеменети стакла
Борд компјутер во боја
ABS, ESP
4 x нови гуми М+S
Bluetooth поврзување со мобилен


Возилото може да се царини.

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач