Logo

VW VolkswageN - POLO *KlimA* **

Број на оглас: 3370221 | Објавен на: 19.10.2019, 09:18
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 2.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KLIMATATA RABOTI - KLIMATRONIK - MNOGU EKONOMICNO - CENTRALNO ZAKLUCUVANJE - REG... DO FEBRUAR + ZELEN KARTON !!!! 4 - NOVI GUMI - ALUMINSKI BANDAZI + ATS FOLII !!!!! !!! ZA POVEKE INF - JAVETE SE - 078 = 408 - 486 =

  Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

  nov@gmail.com

Потврден огласувач