Logo

Mercedes b-200

Број на оглас: 3370411 | Објавен на: 01.03.2020, 21:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: B 200

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 83 kw / 113 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata e vo extra sostojba, uvezena od germanija pred 7 meseci registrirana cela godina.Za povekje inf 078-268-198 ili 075-721-721

 XxX

Потврден огласувач