Logo

Opel Zafira 1.9 cdti

Број на оглас: 3370476 | Објавен на: 20.02.2020, 15:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Zafira

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata e top sostojba uvezena pred edna godina registracija ima uste nekolku meseci servisirana sve komplet.Za povekje inf na brojot 078-268-198

 XxX

Потврден огласувач