Logo

Inoks masi i stolovi

Број на оглас: 3370601 | Објавен на: 20.02.2020, 13:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Настани, Ноќен живот, Изложби / Дискотеки

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 30 visoki masi,32 visoki stolovi i 7 niski masi.Masite i stolovite se napraveni od inoks i se pogodni za diskoteki,kafici i restoranti.

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 ilija

Потврден огласувач