Logo

Vw Passat 1.9 tdi

Број на оглас: 3370705 | Објавен на: 30.06.2020, 15:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba, so karoseriski zabeleski, ekonomicna, reg do 08 2020 moze zamena

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 viktor

Потврден огласувач