Logo

Se prodava Volkswagen Crafter 2.5TDI

Број на оглас: 3371150 | Објавен на: 31.07.2020, 16:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Volkswagen Crafter 2.5 TDI godina 2007 komplet dokumentacija isklcivo za delovi.

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Dragan

Потврден огласувач