Logo

Se prodava lozje

Број на оглас: 3371272 | Објавен на: 23.05.2020, 18:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 5390 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 5.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava lozje vo crno pole so povrsina od 5390 m2. Od koe pola e r'kaciteli, pola kaberne sovinjon. Lozjeto e so vgraden sistem za polivanje.

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Kire

Потврден огласувач