Logo

PlAC NA VARDARSKA VO LISICE

Број на оглас: 3371280 | Објавен на: 02.08.2020, 07:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 280 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 80 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam plac vo Lisice na ul.Gorgi Kapcev.Za placot imam cisti dokumenti i imam plateno plan proekt za kukja prizemje so potkrovja so vkupna povrsina od 115m2.Placot e na mirna lokacija i e odalecen 6km od centar.

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 nase

Потврден огласувач