Logo

Vlezna vrata 140 x260

Број на оглас: 3371417 | Објавен на: 09.10.2019, 22:44
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 10.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


Koristena vlezna vrata 140x260 dimenzi

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  Filip

Потврден огласувач