Logo

Ford galaxy 1.9 tdi 85kw

Број на оглас: 3371575 | Објавен на: 26.12.2019, 20:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Galaxy

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 3.250 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


ford galaxy 1.9 tdi GIA oprema ,moze zamena za ford galaxy novi model ili mercedes E classa

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Sulejman