Logo

Racna pumpa za odmolzuvanje izmolzuvanje mleko

Број на оглас: 3371774 | Објавен на: 23.05.2020, 01:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 690 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Беби и Детски производи / Останато

Вид на оглас: Се продава


Нова, не користена, рачна пумпа за млеко за одмолзување.
Се подесува на три нивоа на јачина на вакуум, заштино капаче за отворот на пумпата, лесно се одржува и стерилизира.

Огласи од: M Shop

M Shop

Прилеп

Станете Премиум член

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 M Shop

Потврден огласувач