Logo

PRODAVAM SKUTER GLANZ 125 CM3 ***********

Број на оглас: 3371858 | Објавен на: 19.10.2019, 15:41
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Останати марки

Вид: Скутер

Година: 2009

Модел: GLanz

Километри: 35000

Цена: 700 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


skuterot e mnogu socuvan - za poveke inf - javete se na ----------- 078 - 408 - 486 -

  Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

  audi6@gmail.com

Потврден огласувач