1 / 4
Elektromotor so reduktor moze zamena
4.500 МКД
Цената не е фиксна
01.08.2022 18:14

Струга / Струга

Ovoj sto e na slika monofazen ima i reduktor koj ima dve brzini ima i racka komanda za menuvanje na brzinata 1-2 moze i zamena

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Elektromotor so reduktor moze zamena

4500 МКД

Agregat generator

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам