Logo

Traktor

Број на оглас: 3372038 | Објавен на: 17.10.2019, 13:39
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 2.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam zetor super 50 vo odlicna sostojba

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  Dalibor

Потврден огласувач