Logo

ЏАМБО ВРЕЌИ СО ВЕНТИЛ

Број на оглас: 3372320 | Објавен на: 07.08.2020, 13:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Амбалажа и пакување

Вид на оглас: Се продава


Вреќите имаат отвор за испуст со можност за многукратна употреба. Димензии 100×100×120
и 100 100×150 носивост до 1500 kg..

 jovica