Logo

NISSAN QASHQAI 2.0.DCI 4X4 2009 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA

Број на оглас: 3373626 | Објавен на: 05.08.2020, 09:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nissan

Модел: Qashqai

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 6.900 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


NISSAN QASHQAI 2.0.DCI 4X4 2009 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA,PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA,VISOKO NIVO NA OPREMA,REALNI KM SO SERVISNA KNISKA...
BEZ ZAMENI....

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 ....

Потврден огласувач