Logo

Деловен простор в центар

Број на оглас: 3374070 | Објавен на: 03.08.2020, 09:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 80 m²

Спрат: 2

Греење: Струја

Цена: 290 €

350 €

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава деловен простор во Бизнис Центарот кај Градскиот пазар. Комплетно опремен - поранешна гинеколошка амбуланта ПЗУ Света Ана. Постои можност за пренамена на дејност. Простор од 80 м2 со кујна и WC. За повеќе информации јавете се.
Контакт ОЛИВЕР 075/407-589

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 ivo

Потврден огласувач