Logo

Mazda 323F 2.0 DITD

Број на оглас: 3374143 | Објавен на: 24.07.2020, 12:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mazda

Модел: 323

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Mazda 323 F 2.0 DITD 74kw/101ks 2001година
*Регистрирана до јули 2021
*Сменето комплет каиши на 155,000 км
*Клима
*Електрика на сите прозори
*Електрични ретровизори
*Центално со далечинско
*АВЅ
-Колата е во безпрекорна состојба без дополнителни вложувања
Цена 2000 €

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 A

Потврден огласувач