Logo

Traktor zetor super 50

Број на оглас: 3374281 | Објавен на: 13.10.2019, 16:42
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 2.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam zetor super 50 vo odlicna sostojba so novi zadni gumi moze da se vo sekoje vreme

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  Dalibor

Потврден огласувач