Logo

GOLF 4 19 TDI 131KS 2002G EKSTRA TOP

Број на оглас: 3374384 | Објавен на: 16.09.2020, 23:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


REGISTIRAN I ZELEN KARTON NA BG TOP SOSTOJBA

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 sase

Потврден огласувач