Logo

VLECNA SLEP SLUZBA 24/7 ,078-362-292 vo MK i EU,EXTRA CENI!!

Број на оглас: 3374720 | Објавен на: 19.09.2020, 09:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Логистика / Складирање

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


БРЗА, БЕЗБЕДНА И ДОСТАПНА 24 ЧАСА ШЛЕП СЛУЖБА ВО СТРУМИЦА КОЈА ВРШИ ТРАНСПОРТ НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА,ГРЦИЈА,БУГАРИЈА,СРБИЈА,АЛБАНИЈА И ТУРЦИЈА.
Брзина, безбедност, флексибилност и достапност 24 часа во денот 7 дена во неделата 365 дена во годината. Нашата мисија е да бидеме достапни за Вас во секое време и ефикасно и најбрзо да ги исполниме вашите барања по најповолни цени.
Вршиме професионален превоз до 5000кг на:
• автомобили (до 3 автомобили заедно)
• минибус
• комбе, товарено комбе
• градежни машини
• земјоделски машини
• трактори
• приколки
• оштетени возила (сообраќајка)
• релокација (нерегистирени возила)
• странски возила одјавени превоз до царински терминал со посредување на документи за царина.
• и секаков друг вид на стока и моторни возила
Контакт: 078/362-292 , 070/222-675
email:paljoshkov.m@gmail.com
Можност за плаќање на фактура!Зборови за полесно пребарување:SLEP SLUZBA,slep sluzba,POMOSH NA PAT,ШЛЕП СЛУЖБА,ВЛЕЧНА СЛУЖБА,pomos na pat,VLECNA SLUZBA,SCHLEP SLUZBA,SHLEP SLUZBA,ROAD ASSISTANCE...

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Miki

Потврден огласувач