Logo

BMW. 320.D. 150KS.2004.GOD.

Број на оглас: 3374835 | Објавен на: 04.04.2020, 13:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW 320.D 150KS 2004 GOD.
Registriran i Servisiran so novi gumi i novi predni amortizeri so ful oprema.

Za Kontakt kaj: ZORAN 078/438-510

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Koka

Потврден огласувач