Logo

PRODAVAM KORPA ZA TRAKTOR

Број на оглас: 3375124 | Објавен на: 25.09.2019, 12:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Prodavam nova korpa za traktor
Dimenzii
Sirina 1.30
Visina 60 cm
Dolzina 1.10

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Orce

Потврден огласувач