Logo

Oves

Број на оглас: 3375180 | Објавен на: 30.03.2020, 19:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Oves vo vrekja. Zetva 2019.

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Mirko

Потврден огласувач