Logo

Kia Sportage 2.0 Crdi 4wd

Број на оглас: 3375525 | Објавен на: 11.07.2020, 17:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kia

Модел: Sportage

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Kia Sportage 2.0 4wd

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Ilco

Потврден огласувач