Logo

bmw 530d e60 235 hp facelift

Број на оглас: 3376082 | Објавен на: 22.11.2020, 20:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 235 kw / 320 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 9.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


face lift vnes od germanija prekrasna sostojba,kobra menjac odlicen moze zamena so vasa doplata,smeneti dosta novi delovi preku 1000e,remap,atest folii,bez draskanja,top mnogu brza i ekonomicna

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 josip

Потврден огласувач