Logo

Motor 1.6 16v golf 4, 5

Број на оглас: 3376187 | Објавен на: 26.03.2020, 16:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Tип на делови: Мотори

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Motor za golf 4 1.6 16v

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Blerim

Потврден огласувач