Logo

Mercedes C 220cdi 143ks 2002god Top sostojba

Број на оглас: 3376310 | Објавен на: 07.04.2020, 21:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 220

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: 3.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes c220 csi 143ks
2002godina -registriran so zelen karton cela godina
4 gumi novi kolata e mnogu zacuvana i redovno servisirana
Full Oprema ELEGANCE ZA INFO :072245390

 MERCEDES

Потврден огласувач