Logo

Berac za pcenka

Број на оглас: 3376467 | Објавен на: 02.06.2020, 20:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9.500 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Kombajn Zmaj 133 so zitna varijanta E 2000 € a Berac za pcenka ,Bourgoin md8 dvoreden samohoden 10.000€.

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 riste

Потврден огласувач