Logo

Fiat Stilo 2.4 Abarth

Број на оглас: 3376729 | Објавен на: 20.11.2020, 18:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Stilo

Година: 2001

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Цена: 1.750 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Fiat Stilo 2.4 Abarth,колата е од еден сопственик, регистрирана, се функционира на неа со мали забелешки на интериер и каросерија.

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 S

Потврден огласувач