Logo

pezo peugeot пежо 607 2.2 hdi

Број на оглас: 3376758 | Објавен на: 19.10.2019, 09:56
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Peugeot

Модел: 607

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 3.400 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


2003 godina
registrirano
atest folii
greaci na sedista i retrovizori
elektrika na stakla sedista retrovizori
tempomat
frizider
senzori za svetla i brisaci
novi gumi
tel za kontakt. 078737019

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  aleksandar

Потврден огласувач