Logo

Pojacalo STEREO Harman Kardon HK-3480

Број на оглас: 3377694 | Објавен на: 26.03.2020, 23:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9.000 МКД
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Вид на оглас: Се продава


Pojacaloto e odlicna sostojba !!!
Specifikacii vidi link podole !!!

https://www.cnet.com/products/harman-kardon-hk-3480-receiver-3480/specs/

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач