Logo

Pezo 307

Број на оглас: 3377770 | Објавен на: 23.05.2020, 12:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 307

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 2.000 €

2.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Pezo 307 1.6HDI
2004GOD.
Kolata ja prodavam zatoa shto nemam potreba od nea. Kolata e so euro kuka, el prozori, Tempomat, Klima, Radio CD so komandi na volan, Zatemneti prozori, Aluminumski bandashi orginal.
BEZ NIKAKVA MANA I BEZ REGISTRACIJA.
Bez zameni!
INFO NA TEL. 077 974 210
CENA NE E FIKSNA!!!

 Крива Паланка    Општина:Ранковце

Прати Е-Маил

 Cako

Потврден огласувач